Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступеінв № 1" із 2016 року бере участь у всеукраїнському експерименті "Шкільна електронна бібліотека <<ШБІЦ-інфо>>".

Першим кроком була передплата "ШБІЦ-інфо".

Коли отримали перші рекомендаційні матеріали, розпочали роботу зі встановлення системи "ШБІЦ-інфо": нові надходження" та "ШБІЦ-інфо: інформаційний фонд" на одному з комп'ютерів комп'ютерного класу № 3, де зручно працювати кожному з учасників навчально-виховного процесу.

Після успішної реєстрації та встановлення системи бібліотекар Г.П.Гайдаш розпочала проведення спеціальних навчань відповідно до затвердженого графіка.

Першими опановували нову систему доступу до сучасної електронної бібліотеки директор школи Л.С.Сідак та її заступники - Г.Г.Параїло, Л.О.Гарбуз, В.П.Мотузка.

Наступні заняття для знайомства із системою відвідають учителі-предметники, класоводи молодших класів, психолог, соціальний-педагог та педагог-організатор, а також учні 7-9 та 10-11 класів.

Про результати впровадження системи "Шкільна електронна бібліотека <<ШБІЦ-інфо>>" у нашій школі читайте в новинах на нашому сайті.

/Files/images/novini_2015-2016/DSC07283.JPG

/Files/images/novini_2015-2016/DSC07287.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.