Дитячий центр – це велика частина школи, яка вміщає в себе багато-багато дрібничок. У дитячому центрі на перерві збирається багато друзів, із якими можна поговорити про настрій.
Якщо вам сумно, приходьте в дитячий центр - і вам стане веселіше!
саша Омельченко, учениця 6-Б ;-)

/Files/images/rzn_rozdli/DSC02515.JPG
Наш "Дитячий центр"
є особливим місцем для всіх учнів школи. особисто для мене це місце, де можна відпочити, трішки забути про уроки, про шкільні проблеми, надихнутися на нові ідеї, які так і хочеться втілити в життя.
Це місце, де тобі з радістю допоможуть розібратися не тільки в своїх проблемах, а й у самому собі.
Дивовижна людина, яка "мешкає" в "Дитячому центрі", завжди посміхається. Ніколи не зустрінеш її без посмішки на обличчі. Вона завжди знайде правильні слова для кожного, робить неможливі речі.
У "Дитячому центрі" ніколи не засумуєш, адже завжди в ньому знайдеться та людина, якої саме тобі бракує.
Отже, Дитячий Центр - це щось незвичайне, неймовірне, чудове!

Ліда Кеда, учениця 10-А (Прем'єр-міністр Президентської ради старшокласників)

"Дитячий центр" - це місце-казка. де панує неймовірно радісна атмосфера. Ця кімната нагадує той незвичайний "сундучок", який з вигляду маленький, але як заглянути всередину - то не знайдеш там дна.
"Дитячий центр" - це королівство теплого спілкування і підтримки.
І зараз це дійсно "ДИТЯЧИЙ центр", саме для дітей!

Таня Третяк, учениця 11-Б

"Дитячий центр" – це не просто одна з кімнат школи, не просто чотири стіни, стеля і підлога, це – просто дивовижне місце, і зараз я розповім чому. По-перше, тут створюються дивовижні речі, народжуються геніальні, позитивні, вражаючі й іноді неймовірні ідеї. По-друге, тут ти завжди зможеш знайти підтримку. По-третє, якщо ти сумуєш і тобі нічим зайнятись у вільний час – приходь сюди. Тут чекають на тебе. А ще в дитячому центрі працює просто неймовірно креативна людина – наша улюблена Валентина Володимирівна, велика молодчинка, бджілка-трудівниця. Саме завдяки їй у нашій школі з’являються нові традиції та стенди ))).
Можна продовжувати розповідати про це місце, але краще самі загляньте сюди!)

іра Статівка, учениця 11-А

Кiлькiсть переглядiв: 421

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.