Корисні посилання


http://www.dcz.gov.ua – офіційний сайт Державної служби зайнятості України.
Тут можна дізнатись про новини на ринку праці України та за її межами, отримати консультацію щодо трудового законодавства, дізнатися, де можна отримати професію або підвищити кваліфікацію тощо.

http://www.mon.gov.ua – офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.
Тут містяться публікації про події в галузях науки та освіти. Про наукові установи та навчальні заклади, про порядок проведення державної підсумкової атестації та багато іншого.

http://www.testportal.gov.ua – офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти.
На цьому сайті є можливість зареєструватися для проходження ЗНО, публікуються звіти про ЗНО попередніх років. Тут можна отримати відповіді на питання, що стосуються організації та проведення зовнішнього оцінювання, ознайомитися з графіком проведення цьогорічного ЗНО.

http://www.osvita.org.ua . «Освітній портал». Сайт знайомить із новинами освіти та науки, публікує довідники ВНЗ України, надає інформацію про навчальні курси, освітянські виставки, конференції, семінари та багато іншої корисної інформації.

http://osvita-ua.net - Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

http://www.ednu.kiev.ua . Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

http://ostriv.in.ua . Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

http://teacher.at.ua . Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

http://www.uroki.net . Усе для вчителя: поурочне й тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів-предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

http://ped-inform.org.ua . Новини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям-предметникам.

http://superschool.com.ua/ - Корисний сайт "Все для вчителів, учнів, студентів, батьків".

http://poippo.pl.ua/ - Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського – сучасний навчальний заклад.

http://www.zinkiv.org/ - Новини Зіньківщини.

http://zinkiv.adm-pl.gov.ua/ - сайт Зіньківської районної державної адміністрації.

Кiлькiсть переглядiв: 1636

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.