Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення. В.Сухомлинський

Шкільна бібліотека – обов’язковий структурний підрозділ школи, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу в навчальний та позаурочний час. Шкільна бібліотека сьогодні є центром духовного становлення особистості, місцем популяризації книги як основного джерела інформації.


/Files/images/bbloteka/кн.jpg

Одним із найважливіших завдань роботи шкільної бібліотеки є: «….виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів», - стаття 5 Закону України «Про освіту». Тож закономірно, що шкільна бібліотека посідає важливе місце в патріотичному вихованні, пробудженні національної свідомості учнів, прищепленні їм поваги до загальнолюдських моральних цінностей.

З цією метою в бібліотеці опорного закладу "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1" проводяться презентації книжково-ілюстративних виставок, зустрічі з місцевими поетами, літературно-музичні композиції та інші цікаві заходи. Особливе місце серед них займає традиційний «Тиждень України» - цикл масових заходів та бібліотечних уроків з українського народознавства для всіх вікових категорій читачів.

Приходь у нашу бібліотеку по знання!

У тебе безліч питань, пов’язаних із пошуком необхідної інформації? Звернись до послуг шкільної бібліотеки, ти будеш почувати себе впевнено в морі друкованих видань.

"У долонях дитинства, під вітрилами юності"

Кiлькiсть переглядiв: 1769

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.