НАШ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Наш
1Ниценко Любов Миколаївна Директор
2Параїло Ганна ГригорівнаЗаступник директора
3Мотузка Валентина ПетрівнаЗаступник директора
4Божинська Оксана ВолодимирівнаЗаступник деректора
5Мищенко Алла ІванівнаУчитель укр.мови й літератури
6Бойко Олена ІванівнаУчитель укр.мови й літератури
7Олефір Ольга АнатоліївнаУчитель укр.мови й літератури
8Козаченко Світлана МиколаївнаУчитель укр.мови й літератури
9Шершінь Інна ОлександрівнаУчитель укр.мови й літератури
10Вакуленко Любов МихайлівнаУчитель зарубіжгої літератури
11Даценко Галина ВолодимирівнаУчитель англійської мови
12Кропивка Ірина ЮріївнаУчитель англійської мови
13Слинько Інна ВікторівнаУчитель англійської мови
14Сохацька Людмила ОлексіївнаУчитель англійської мови
15Петренко Світлана МихайлівнаУчитель історії і правознавства
16Постернак Ніна МиколаївнаУчитель історії
17Ковальов Сергій МихайловичУчитель географії
18Головатий Андрій ДмитровичУчитель географії
19Алфьоров Юрій МиколайовичУчитель фізики
20Подорога Любов ІванівнаУчитель математики
21Кльоз В'ячеслав ПилиповичУчитель фізики
22Кльоз Любов ІванівнаУчитель фізики
23Кардаш Вікторія ВікторівнаУчитель математики
24Сідак Євген ІвановичУчитель інформатики
25Сідак Людмила СергіївнаУчитель основ здоров'я
26Горбась Людмила ВасилівнаУчитель хімії
27Удовиченко Анатолій ОлексійовичУчитель біології
28Мороз Інна ІгорівнаУчитель біології
29Лавро Василь АндрійовичУчитель фізкультури
30Яненко Сергій ВолодимировичУчитель фізкультури
31Саєнко Олександр СергійовичУчитель фізкультури
32Терещенко Олександр АнатолійовичУчитель трудового навчання
33Величко Сергій ВікторовичУчитель виробн. навчання
34Бедюх Валентина БорисівнаУчитель образтворчого мистецтва
35Лелеко Лариса ВікторівнаУчитель музичного мистецтва
36Пантюх Надія ВасилівнаУчитель початкових класів
37Понежа Валентина ІванівнаУчитель початкових класів
38Півень Людмила ВолодимирівнаУчитель початкових класів
39Глубока Валентина ПетрівнаУчитель початкових класів
40Дахно Інна ПавлівнаУчитель початкових класів
41Хорольська Наталія ГригорівнаУчитель початкових класів
42Рекуненко Наталія ВолодимирівнаУчитель початкових класів
43Демченко Надія ГригорівнаУчитель початкових класів
44Федоренко Ганна ІванівнаВихователь інтернату
45Педченко Яна ВікторівнаВихователь інтернату
46Должко Оксана АнатоліївнаВихователь ГПД
47Олійник Олена ЛеонідівнаВихователь ГПД
48Церковна Віта СергіївнаПедагог соціальний
49Алфьорова Людмила МиколаївнаАсистент учителя, практичний психолог
50Гайдаш Ганна ПетрівнаБібліотекар
51Ангелова Валентина ВолодимирівнаПедагог-організатор
52Кеда Світлана СтепанівнаПедагог-організатор
53Лисак Людмила ВіталіївнаАсистент учителя
54Нарожна Тетяна ОлксандрівнаАсистент учителя
55Ковінько Олександр АнатолійовичАсистент учителя

Філія "Власівська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батькові Посада
1 Чернишова Людмила Вікторівна В.о. завідувача філії, учитель історії
2 Бугаєнко Богдан Федорович Учитель історії, правознавства, трудового навчання, фізичної культури
3 Залужна Любов Володимирівна Учитель фізики, інформатики, основ здоров’я, мистецтва
4 Лютик Василь Михайлович Учитель географії, біології, хімії
5 Лютик Леся Михайлівна Учитель зарубіжної літератури
6 Лютик Оксана Миколаївна Учитель української мови та літератури
7 Рєзнічок Ніна Григорівна Учитель математики, інформатики
8 Іщенко Леся Вікторівна Учитель початкових класів
9 Хоменко Ольга Петрівна Учитель початкових класів
10 Хоменко Тетяна Іванівна Учитель початкових класів

Філія "Удовиченківська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батьковіПосада
1Шкицька Світлана
Василівна
Завідуюча філії
2Удовиченко Любов Василывна Учитель математики
3 Удовиченко Зоя Василівна Учитель зарубіжної літератури
4 Михайленко Алла Дмитрівна Учитель української мови й літератури
5 Нехода Іван Миколайович Учитель фізкультури і трудового навчання
6 Горопашна Ганна Миколаївна Учитель хімії і біології
7 Удовиченко Ольга Олександрівна Учитель англійської мови
8 Рослик Катерина Василівна Учитель початкових класів
9 Силка Ольга Петрівна Учитель початкових класів
10 Удовиченко Наталія Петрівна Учитель початкових класів
11Іванюта Наталія МиколаївнаВчитель математики, фізики, інформатики
12 Удовиченко Петро Миколайович Вчитель початкових класів
13 Брага Людмила Олексіївна Учитель фізики і математики


Філія "Зіньківська ЗОШ I ступеня"

Прізвище, ім’я, по батькові Посада
1 Крайня Алла МиколаївнаВ.о. завідувача філії
2 Жмурко Валентина Іванівна Учитель початкових класів
3 Мороз Людмила Миколаївна Учитель початкових класів
4 Визір Любов Григорівна Учитель початкових класів
5 Ремез Світлана Василівна Учитель англійської мови
Кiлькiсть переглядiв: 1939

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.