НАШ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Прізвище, імʼя, по батькові Посада
1 Сідак Людмила Сергіївна Директор
2 Параїло Ганна Григорівна Заступник директора
3 Мотузка Валентина Петрівна Заступник директора
4 Гарбуз Любов Олександрівна Заступник директора
Кафедра словесності
5 Мищенко Алла Іванівна Учитель укр.мови й літератури
6 Бойко Олена Іванівна Учитель укр.мови й літератури
7 Олефір Ольга Анатоліївна Учитель укр.мови й літератури
8 Козаченко Світлана Миколаївна Учитель укр.мови й літератури
9 Пихтіна Варвара Федорівна Учитель укр.мови й літератури
10 Вакуленко Любов Михайлівна Учитель світової літератури
Кафедра іноземної мови
11 Даценко Галина Володимирівна Учитель англійської мови
12 Кропивка Ірина Юріївна Учитель англійської мови
13 Слинько Інна Вікторівна Учитель англійської мови
Кафедра суспільно-історичних наук
14 Петренко Світлана Михайлівна Учитель історії і правознавства
15 Постернак Ніна Миколаївна Учитель історії
16 Ковальов Сергій Михайлович Учитель географії
17 Головатий Андрій Дмитрович Учитель географії
Кафедра фізико-математичних дисциплін та інформатики
18 Кльоз Любов Іванівна Учитель фізики
19 Кльоз В'ячеслав Пилипович Учитель фізики
20 Корба Володимир Федорович Учитель математики
21 Земцова Олена Анатоліївна Учитель математики
22 Степура Надія Антонівна Учитель математики
23 Алфьоров Юрій Миколайович Учитель інформатики
Кафедра природничих дисциплін
24 Кулібаба Віра Василівна Учитель хімії
25 Загорулько Олена Сергіївна Учитель хімії
26 Коваленко Валентина Василівна Учитель біології
27 Горбась Людмила Василівна Учитель біології
Кафедра фізичної культури
28 Лавро Василь Андрійович Учитель фізкультури
29 Яненко Сергій Володимирович Учитель фізкультури
Кафедра трудового та професійного навчання і естетичних дисциплін
30 Сабашков Володимир Васильович Учитель трудового навчання
31 Величко Сергій Вікторович Учитель виробн. навчання
32 Бедюх Валентина Борисівна Учитель образтворчого мистецтва
33 Лелеко Лариса Вікторівна Учитель музичного мистецтва
34 Вощинська Ніна Сергіївна Керівник гуртка (хореографія)
35 Мирошніченко Олександр Миколайович Майстер виробничого навчання
36 Микульський Володимир Миколайович Майстер виробничого навчання
37 Сивокінь Григорій Іванович Майстер виробничого навчання
Кафедра вчителів початкових класів та вихователів
38 Пантюх Надія Василівна Учитель початкових класів
39 Понежа Валентина Іванівна Учитель початкових класів
40 Бендес Надія Миколаївна Учитель початкових класів
41 Глубока Валентина Петрівна Учитель початкових класів
42 Лавро Ольга Петрівна Учитель початкових класів
43 Хорольська Наталія Григорівна Учитель початкових класів
44 Рекуненко Наталія Володимирівна Учитель початкових класів
45 Кеда Світлана Степанівна Учитель початкових класів
46 Демченко Надія Григорівна Учитель початкових класів
47 Федоренко Ганна Іванівна Вихователь інтернату
48 Педченко Яна Вікторівна Вихователь інтернату
49 Шевченко Діана Олександрівна Вихователь інтернату
50 Олійник Олена Леонідівна Вихователь ГПД
Кафедра педагогіки і психології
51 Церковна Віта Сергіївна Педагог соціальний
52 Алфьорова Людмила Миколаївна Асистент учителя, практичний психолог
53 Ангелова Валентина Володимирівна Педагог-організатор

Філія "Власівська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батькові Посада
1 Чернишова Людмила Вікторівна Завідувачка філії, учитель історії
2 Бугаєнко Богдан Федорович Заступник завідувачки філії, учитель історії, правознавства, трудового навчання, фізичної культури
3 Залужна Любов Володимирівна Учитель фізики, інформатики, основ здоров’я, мистецтва
4 Лютик Василь Михайлович Учитель географії, біології, хімії
5 Лютик Леся Михайлівна Учитель зарубіжної літератури
6 Лютик Оксана Миколаївна Учитель української мови та літератури
7 Москвич Валентина Миколаївна Учитель німецької мови
8 Рєзнічок Ніна Григорівна Учитель математики, інформатики
9 Іщенко Леся Вікторівна Учитель початкових класів
10 Хоменко Ольга Петрівна Учитель початкових класів
11 Хоменко Тетяна Іванівна Учитель початкових класів

Філія "Удовиченківська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батьковіПосада
1 Удовиченко Віктор ВасильовичЗавідувач філії, учитель математики
2 Шкицька Світлана Василівна Заступник завідувача філії, учитель історії і географії
3 Удовиченко Зоя Василівна Учитель зарубіжної літератури
4 Михайленко Алла Дмитрівна Учитель української мови й літератури
5 Нехода Іван Миколайович Учитель фізкультури і трудового навчання
6 Горопашна Ганна Миколаївна Учитель хімії і біології
7 Удовиченко Ольга Олександрівна Учитель англійської мови
8 Рослик Катерина Василівна Учитель початкових класів
9 Силка Ольга Петрівна Учитель початкових класів
10 Удовиченко Наталія Петрівна Учитель початкових класів
11 Одиниця Владислав Олексійович Учитель інформатики
12 Удовиченко Петро Миколайович Учитель музики
13 Удовиченко Любов Василівна Учитель фізики і математики

Філія "Високівська ЗОШ I ступеня"

Прізвище, ім'я, по батькові Посада
1 Брага Людмила Олексіївна Завідувачка філії
2 Колєсніков Віктор Іванович Учитель англійської мови
Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.