СуперГерої серед нас (Конкурс Youth MediaLab)

НАШ "ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР" Є ОСОБЛИВИМ МІСЦЕМ ДЛЯ ВСІХ УЧНІВ ШКОЛИ. ОСОБИСТО ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ВІДПОЧИТИ, ТРІШКИ ЗАБУТИ ПРО УРОКИ, ПРО ШКІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, НАДИХНУТИСЯ НА НОВІ ІДЕЇ, ЯКІ ТАК І ХОЧЕТЬСЯ ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ. ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ ТОБІ З РАДІСТЮ ДОПОМОЖУТЬ РОЗІБРАТИСЯ НЕ ТІЛЬКИ В СВОЇХ ПРОБЛЕМАХ, А Й У САМОМУ СОБІ.

"ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР" - ЦЕ МІСЦЕ-КАЗКА. ДЕ ПАНУЄ НЕЙМОВІРНО РАДІСНА АТМОСФЕРА. ЦЯ КІМНАТА НАГАДУЄ ТОЙ НЕЗВИЧАЙНИЙ "СУНДУЧОК", ЯКИЙ З ВИГЛЯДУ МАЛЕНЬКИЙ, АЛЕ ЯК ЗАГЛЯНУТИ ВСЕРЕДИНУ - ТО НЕ ЗНАЙДЕШ ТАМ ДНА.
"ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР" - ЦЕ КОРОЛІВСТВО ТЕПЛОГО СПІЛКУВАННЯ І ПІДТРИМКИ.
І ЗАРАЗ ЦЕ ДІЙСНО "ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР", САМЕ ДЛЯ ДІТЕЙ!

"ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР" – ЦЕ НЕ ПРОСТО ОДНА З КІМНАТ ШКОЛИ, НЕ ПРОСТО ЧОТИРИ СТІНИ, СТЕЛЯ І ПІДЛОГА, ЦЕ – ПРОСТО ДИВОВИЖНЕ МІСЦЕ, І ЗАРАЗ Я РОЗПОВІМ ЧОМУ. ПО-ПЕРШЕ, ТУТ СТВОРЮЮТЬСЯ ДИВОВИЖНІ РЕЧІ, НАРОДЖУЮТЬСЯ ГЕНІАЛЬНІ, ПОЗИТИВНІ, ВРАЖАЮЧІ Й ІНОДІ НЕЙМОВІРНІ ІДЕЇ. ПО-ДРУГЕ, ТУТ ТИ ЗАВЖДИ ЗМОЖЕШ ЗНАЙТИ ПІДТРИМКУ. ПО-ТРЕТЄ, ЯКЩО ТИ СУМУЄШ І ТОБІ НІЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ У ВІЛЬНИЙ ЧАС – ПРИХОДЬ СЮДИ. ТУТ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ. А ЩЕ В ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ ПРАЦЮЄ ПРОСТО НЕЙМОВІРНО КРЕАТИВНА ЛЮДИНА – НАША УЛЮБЛЕНА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА, ВЕЛИКА МОЛОДЧИНКА, БДЖІЛКА-ТРУДІВНИЦЯ. САМЕ ЗАВДЯКИ ЇЙ У НАШІЙ ШКОЛІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НОВІ ТРАДИЦІЇ ТА СТЕНДИ ))).
МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ РОЗПОВІДАТИ ПРО ЦЕ МІСЦЕ, АЛЕ КРАЩЕ САМІ ЗАГЛЯНЬТЕ СЮДИ!)

Кiлькiсть переглядiв: 1684

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.